Úvodní slovo

V naší škole se zaměřujeme na individuální přístup ke každému dítěti. Najdete u nás odbornou péči v běžných třídách, věnujeme se žákům se speciálními vzdělávacími potřebami a mimořádně nadaným. Pečujeme o dobrý fyzický rozvoj dětí, spolupracujeme s HOKEJOVÝM CENTREM POUZAR. Budova školy je plně bezbariérová, v roce 2011 byl dokončen výtah. Naším hlavním cílem je, aby děti chodily do školy rády a byly spokojené.

PaedDr. Marie Nedvědová, ředitelka školy

Novinky a události

  • KRÁSNÉ PRÁZDNINY!

    .
  • Seznam identifikátorů přijatých žáků na ZŠ Máj II

    Základní škola Máj II, M. Chlajna 23, České Budějovice se sídlem České Budějovice, M. Chlajna 23, PSČ 370 05 registrace: Krajský soud…
  • Informace o prospěchu a chování žáků

    15. ledna 2018 16. dubna 2018 18. června 2018 Časový harmonogram upřesní třídní učitelé.